Continental Veterans Jobs

Job Information

Continental Szoftvertesztelő mérnök gyakornok in Veszprem, Hungary

Szoftvertesztelő mérnök gyakornok

Veszprem

166590BR

Job Description

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

  • Automatizáláshoz kapcsolódó dokumentációk karbantartása (segédanyagok)

  • Automatizálási feladatok, környezet biztosítása

  • Automatizált tesztek futtatása

  • Szkriptek karbantartása, hibaszűrése

Job Requirements

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz informatikai területen

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal vagy 25 év alatti passzív tanulmányokkal rendelkezel

  • Aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban

  • Analitikusan gondolkozol és szeretsz csapatban dolgozni

  • Hetente legalább 16 órát tudsz vállalni

  • C vagy C++ nyelvek egyikében otthonosan mozogsz és nyitott vagy a tanulásra

  • Hosszútávú munkalehetőséget keresel

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Releváns szakmai tapasztalatot szerezhetsz egy nemzetközi vállalatnál

  • Szakmai gyakorlatodat el tudod nálunk végezni

  • Rugalmas, egyénhez igazított munkaidő beosztással járulunk hozzá a munka-egyetem egyensúlyához

  • Fejlődési lehetőséget támogató környezetben dolgozhatsz egy dinamikus csapat tagjaként

Job Type

Division Footer Text

Vezess együtt a Continentallal! Tedd meg az első lépést, és töltsd ki az online jelentkezési lapot!

About Continental

Az Autonóm Mobilitás és Biztonság üzleti terület a biztonságos és kényelmes vezetés megteremtése érdekében magában foglalja a biztonsági technológiákat és a járműdinamikát. A cél a „Vision Zero”, tehát a balesetmentes közlekedés megvalósítása. Az autonóm mobilitás és a biztonsági komponensek és rendszerképességek az autonóm mobilitás előfeltételei.

Job Category

Mérnökség, Kutatás & Fejlesztés, Gyakornoki program

Country

Magyarország

Division

Autonomous Mobility and Safety (AMS)

DirectEmployers